O nás

    Firma KOVO-Mat. Recycling s.r.o. byla založena v roce 2003 manželi Matějíčkovými jako logické pokračování desetileté rodinné tradice podnikání v tomto oboru.

     Tento rodinný charakter a individuální přístup k zákazníkům se bude firma snažit udržet i nadále. Výkony firmy, obrat i počet obchodních partnerů neustále rostou.

     Od počátku je naší hlavní naplní nakládání s kovovými odpady. Kovový šrot vykupujeme na našich 3 výkupnách. K dispozici máme vlastní nákladní vozy, nakladače i vlastní demontážní a paličskou skupinu. V případě většího objemu materiálu či potřebě zákazníka jsme schopni zajistit demontáž, náklad i odvoz po celé ČR.Získaný materiál třídíme a upravujeme, čímž jsme se stali žádaným dodavatelem kvalitní suroviny pro ocelárny, slévárny a další podniky v celé ČR.

     Od roku 2004 se naše společnost zabývá také prodejem topných paliv. Nakupujeme u nejkvalitnějších dodavatelů. Díky tomu máme také nejkvalitnější uhlí v okolí. Vlastnímy vozy rozvážíme uhlí po celém Libereckém kraji.

     Náš rozvoj směřujeme k tomu, abychom vždy a všem našim obchodním partnerům dokázali poskytnout to nejlepší za optimálních podmínek pro obě strany.eBRÁNA webarchitect